COUPE DU MONDE DE LA PÂTİSSERIE TÜRKİYE MİLLİ SEÇMELERİ 2019


Coupe du Monde de la Pâtisserie Türkiye Finali

Dünyanın en iyi pasta şeflerinin seçileceği yarışmanın Türkiye elemelerinde, yetenekli pasta şefleri Türkiye’nin en iyisi olmak ve Avrupa elemelerine katılmak için yarışacak.

cmp3

 

COUPE DU MONDE DE LA PÂTİSSERİE TÜRKİYE ADAY BAŞVURU ŞARTLARI VE GENEL BİLGİLER

Türkiye Milli Seçmeleri, 2021 yılında Fransa’da gerçekleştirilecek olan büyük final öncesi mecburi etaplardan biri olarak kabul edilen Coupe Europe- Avrupa Kupası’na katılım imkânı sağlamaktadır.

 

Türkiye Milli Seçmelerine katılacak olan 4 adayın sahip olması gereken özellikler:

  • 24 yaşından büyük olmak
  • Bir okulda eğitmen, restoranda, otelde veya butik bir işletmede pastacı ve/veya çikolatacı olarak çalışıyor olmak
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

 

Adayların yarışma için kendi kategorilerini seçmeleri gerekmektedir.

  • Şeker kategorisi
  • Çikolata Kategorisi

 

Coupe du Monde de la Pâtisserie – Dünya Pastacılık Kupası Türkiye Milli Seçmeleri, GL events Exhibition France ile GL events Türkiye ve Club Coupe du Monde de la Pâtisserie’nin birlikte düzenlemekte oldukları bir etkinliktir.

 

İstanbul’da, 14 Kasım 2019’da gerçekleştirilecek olan Coupe du Monde de la Pâtisserie – Dünya Pastacılık Kupası Türkiye Milli Seçmelerine aday olarak katılmak isteyen kişiler, yukarıda bulunmakta olan kayıt formunu indirip, doldurarak, istenilen diğer eklerle beraber 30 Haziran tarihinden önce  sirha.istanbul@gl-events.com ve mehmet.yucel@giano.com.tr adreslerine göndermelidirler.

 

 

 

 PAYLAŞ:

Notice: Undefined variable: popvideo in /home/sirha/domains/sirha-istanbul.com/public_html/application/view/_inc/footer.php on line 37